Objednávky nad 30 000 Kč – Dodání a pojištění zdarma, do 30 000 Kč – dodání a pojištění 199 Kč.

Doprava

Zaslání poštou jako cenné psaní na adresu.

Důležité: Na všechy internetové objednávky doprava s pojištením ZDARMA.

Vaše zboží Vám zašleme na Vaši adresu v termínu, který Vám bude nejvíce vyhovovat. O odeslání zásilky Vás budeme informovat emailem.
Zásilky jsou zasílány prostřednictvím České pošty formou cenného psaní. To znamená, že:

  • přebírat zásilku může pouze adresát s dodejkou - není možné, aby zásilku převzala jiná osoba
  • zásilka je plně pojištěna na celou hodnotu zboží a je diskrétní a bezpečně zabalená v bezpečnostní obálce, kterou není možné otevřít bez viditelného poškození,
  • zásilky s dobírkou nad 150 000 CZK jsou z bezpečnostních důvodů (podle České pošty) doručovány na Vaši poštu, ne adresu.

Zaslání poštou jako cenné psaní na poštu

Pro zachování maximální diskrétnosti je možné zaslat cenné psaní pouze na Vaši poštu - bez udání celé Vaší adresy. Výhodou je:

  • že Vy si určíte, kdy si Vaši zásilku vyzvednete,
  • Váš běžný poštovní doručovatel neví o Vaší zásilce,
  • zásilka je rychlejí dodána,
  • můžete si nechat poslat zásilku i do jiného města na poštu - například ve městě vaší práce.

Pro zaslání na poštu je třeba při objednávce zaznamenat možnost Na poštu a napsat rok narození kvůli dodatečné identifikaci.

Příklad zaslání:
Peter Okurka nar 1970
POSTE RESTANTE
767 01 Kroměříž 1
Když bude Vaše zásilka na Vaší poště k dispozici, budete informovaní emailem.

Ceník poštovného

Naším klientům účtujeme poštovné v konečných cenách - žádné dodatečné skladné nebo jiné poplatky. Cena poštovného se určuje podle hodnoty zásilky a dobírky.

Důležité: Na všechy internetové objednávky doprava s pojištením ZDARMA.

Hodnota zásilky

Cena bez dobírky

Cena s dobírkou

Do 50 000 Kč

149 Kč

199 Kč

Do 100 000 Kč

219 Kč

269 Kč

Do 150 000 Kč

289 Kč

339 Kč

Do 200 000 Kč

359 Kč

409 Kč

Do 250 000 Kč

429 Kč

479 Kč

Do 300 000 Kč

499 Kč

549 Kč

Do 350 000 Kč

569 Kč

619 Kč

Do 400 000 Kč

639 Kč

689 Kč

Do 450 000 Kč

709 Kč

759 Kč

Do 500 000 Kč

779 Kč

829 Kč

Nad 500 000 Kč

Individuální cena

Upozornenie: Video alebo článok nie je finančnou radou alebo odporúčaním. Je to náš názor na veci okolo nás. Náš názor na peniaze, banky, zlato, akcie a iné finančné témy je výsledkom dlhodobého vzdelania a skúsenosti, ale nie sme najmúdrejší na svete a nepoznáme budúcnosť. Preto prosíme použite pri každej informácií alebo názore, ktoré získate z médií, zdravý sedliacky rozum a zvážte, či sú tieto informácie vhodné pre vás. Ak si nie ste istí, poraďte sa s viacerými odborníkmi z rôznych oblastí financií, rovnako sú naši zamestnanci v pre poradenstvo k dispozícií pre vás.

Každé investovanie alebo nákup investičného zlata a striebra je rizikové a ceny zlata a striebra môžu aj klesať. Aj keď nákup investičného zlata a striebra by nemala byť v prvom rade investícia za účelom zisku.

autor článku

Recenze zákazníků

Oveřený zákazník
Rychlost. Do dvou dnů jsem měla zboží v ruce.
Oveřený zákazník
Druhý nákup a zase ze strany obchodu vše v naprostém pořádku. Tedy spokojenost. O to horší je to se službami České pošty. Při prvním nákupu jsem dvakrát reklamoval nedoručení zboží a to zcela zbytečně!! Na poštu jsem si musel dojet!! Při druhém nákupu mi zboží pošťák hodil na firemní recepci bez toho aby mi zavolal, že přijel a ověřil si mou totožnost a proti podpisu mi předal zboží. Jak to udělal s doručenkou? Česká pošta je čiré zoufalství!!!
Oveřený zákazník
dobrá cena, snadný nákup, rychlé vyřízení, důvěra
Oveřený zákazník
cena komunikace rychlost vyřízení objednávky platba až při převzetí zboží poštovné a balné zdarma Nakupuji v tomto obchodě již poněkolikáté a zatím spokojenost. Jen mě překvapilo, že tentokrát jsem místo klasického zlatého investičního slitku Heraeus obdržel zlatý investiční slitek Heraeus kinebar s gravírovaným hologramem na jeho zadní straně.
Aktualizujeme ceny